Opinie

gaga

W najnowszym (jesień’2009) numerze magazynu Gaga wzmianka o gokoro na str. 15.

Korzystajac z okazji, iż uruchomila Pani strone www.gokoro.pl, w ktorej natychmiast zakochalismy się cala nasza rodzina :-), chcielibyśmy bardzo podziekowac za uchwycenie dla nas i naszych najblizszych tego, co widzimy na codzien, a co w Pani zdjeciach zyskuje nieprzemijajacy, niemal basniowy charakter.

Sila Pani zdjec, ich magia i ponadczasowosc sa uderzajace dla kazdego, komu je pokazywalismy, a jak się Pani zapewne domysla, pokazywalismy je jako dumni rodzice wszystkim, którzy tego chcieli i wielu tym, którzy tego nie chcieli :-)) Niezaleznie jednak od odbioru Pani fotografii przez innych, od odbioru wizerunkow naszych dzieci zakletych w Pani portretach, wiemy, ze dzieki Pani to, co umyka niepostrzezenie i bezpowrotnie - minka, gest, slodkie lub refleksyjne spojrzenie naszych maluchow - jest i będzie trwalo.

Slicznie dziękujemy i zyczymy wszelkiej pomyslnosci z nowym, fenomenalnym projektem!

Pozdrawiamy serdecznie,

wierni i stali milosnicy Pani fotografii -

Kasia i Bartek Jankowscy

Długo zastanawiałam się nad sesja ciążową… teraz jak przeglądam zdjęcia, jestem bardzo zadowolona i cieszę się, że zrobiłam je właśnie z Panią. Efekt końcowy jest cudowny, zdjęcia są oryginalne i wyjątkowe… a sesja była przyjemnością mimo dużego brzucha.
Z niecierpliwością czekam na sesję noworodkową. Gorąco polecam, bo warto mieć takie “niezapominajki”
Iza

Dziękujemy bardzo za sesję i zdjęcia naszej kochanej dwójki Urwisów.
Przełamanie lodów i zachęcenie dwójki dzieciaków do udziału w sesji i traktowania tego jak zabawy, z której powstaje niezapomniana pamiątka (na razie dla nas – Rodziców, ale w przyszłości dla nich) to była nie lada sztuka.

Do tego umiejętność podzielenia uwagi i czasu pomiędzy 4-lo latkiem i 6-cio miesięcznym maluchem w sposób, który nie wywołał wrażenia skupiania się na jednym berbeciu, to wszystko dało niesamowity efekt, nie tylko w naszej skromnej opinii.

Jedyne co możemy jeszcze dodać to to, że już przecież jesteśmy umówieni na następną sesję….

Ania i Grzegorz

Serdecznie dziękujemy za przepiękne zdjęcia, które są niepowtarzalną pamiątką dla nas i naszej córeczki! Pani profesjonalizm i niezwykłe podejście do dzieci pozwoliło nam bez obaw zostawić nasz Skarb w Pani rękach. W efekcie otrzymaliśmy cudne ‘zdjęcia z sercem’, każde zupełnie wyjątkowe, w których potrafi Pani uchwycić tą jedyną w swoim rodzaju chwilę, która przecież już nigdy się nie powtórzy! Mamy nadzieję na więcej takich sesji.

Pozdrawiamy
Monika i Paweł Cichosz

Zdjecia z naszej sesji sa rozchwytywane przez cala rodzine i na kazdym
kroku wciaz od nowa podziwiane. To dzieki talentowi artystycznemu i
umiejetnemu podejsciu do Malego Czlowieka Pani Kaji, mamy zaklete na
papierze najpiekniejsze chwile pieluszkowego dziecinstwa. Dziekujemy!

Anka